Dio skripte:
Mislim da nema potrebe.Debug iz server_log(ukoliko je u pitanju crashanje servera - crashdetect log):
/Slika/video ingame problema(obavezno ako je ingame problem): /
Mislim da nema potrebe./69 / 250 XP
Former SA:MP server developer
Founder @ cyformat.rs
Morate biti prijavljeni da biste odgovorili na ovu temu.
Prijava