Samo mi nije jasno dokle ce ovaj samp da propada i da ga sjebavaju pojedini klinci,pozicioneri..
Nasa ekipa svaki dan se smanjuje za 1/3 lika
sta ce biti do sledece 2019?
Samo imam da kazem pojedinim klincima svaka cast izuzecima jer pola njih nisu pozicioneri i bore se za nesto
da izgrade neko ime dok polovina samp-a jeste prljavi sljam..
NE VREDJAM NIKOGA VEC KAZEM KAKO JESTE ... 😢 🤐 😳



