Action Gaming RPG

Započeo cobradiaz
9. Maj 2019.
6,271
pregleda
21
postova
Edahâ„¢
4
Shot Caller
9. Maj 2019.
Ime GameModa:Action Gaming RPG


Vrsta GameModa:RPG


Jedinstvenost GameModa:Auto Saloni,Mini igre,i jos mnogo toga


Jezik GameModa:Yugoslavija


Sistemi GameModa😛ljačke banke,zlatare,općine,bijeg iz zatvora


Izvorni GameMod:Athlone Gaming


Da bi GameMod radio, potrebi su slijedeći Pluginsi:Sve imate


Da bi GameMod radio, potrebi su slijedeći Includsi:Sve imate


Druge stvari:Extra mod,koristite ga svi ima par bugova i to cu vam reci.U PD nema pickupa za uzimanje tablica,placanje kazni i kupovanje dozvole za gun.


Server na kojem je GameMode bio korišten:Action Gaming RPG


Slike: https://imgur.com/a/5pN5OWf (Ovo su slike,samo je editovano par mapa)


Video: //


Napravio Gamemode:😄imi


Editovao Gamemode: Traxx,Djeric,Xalazy,Tebrix,Cobra


Credits😄imi,Traxx,Tebrix,Cobra,Rudolf,Djeric,Xalazy i ostala ekipa


Download Link: http://www.mediafire.com/file/h9do2dhh82h86sn/Action+Gaming+V2.2+by_Cobra.rar


Scan Link: https://www.virustotal.com/#/file/19505edc4473147bffb80dcf4c6e529417c497b28c49472a3c5399f8ba77d1f1/detection

DOZVOLU ZA KORIŠĆENJE IMENA NEMATE,TO JE MOJE IME RADIM NA DRUGOM MODU SA TIM IMENOM !
Leonidas Script
4
Shot Caller
10. Maj 2019.
Običan BP mod
@tema 0/10.
Garadooo
6
Forum Don
🔥5
10. Maj 2019.
ÄŒek,Action Gaming RPG,a IG BackPlay 😕  🙄 🙄
Batman
2
Wheel Man
10. Maj 2019.
  • Tema 0/10.
    Nista nije promjenjeno !


AndroCorleone
5
OG Legend
10. Maj 2019.
Ma brao momak,
kako bi pobanov'o ovakve likove
Nikola4
4
Made Man
10. Maj 2019.
ÄŒuj dozvolu za ime, tebra ovo sam otvarao 2k17. ImaÅ¡ i FB stranicu pa pogledaj 😉 Msm svakako me boli k. samo sam hteo napomenuti.
Edahâ„¢
4
Shot Caller
10. Maj 2019.
MOD JE CIJELI PROMJENJEN SAMO NISAM MOGAO IZ NEKOG RAZLOGA POKRENUTI SAMP-SERVER SISTEM ME JEBE,SKINITE I POGLEDAJTE.
SVE JE PROMJENJENO.
Edahâ„¢
4
Shot Caller
10. Maj 2019.
.варнинг wrote on May 10, 2019, 12:45 pm:
ÄŒuj dozvolu za ime, tebra ovo sam otvarao 2k17. ImaÅ¡ i FB stranicu pa pogledaj 😉 Msm svakako me boli k. samo sam hteo napomenuti.


Ja i jos par likova Action Gaming smo otvarali 2016 godine nekako u Septembru,ali ja sam ponovo dobio volju da otvorim server i oni su mi "poklonili"to ime i ja ne dopustam da ga niko ne koristi jer je to moje ime btw ja sam cak i tada skriptao za taj server tkd. moglo bi se reci da je to moje ime.
Garadooo
6
Forum Don
🔥5
10. Maj 2019.
Kao prvo nemoj da radis DP,kao drugo nemoj da koristis CAPS LOCK,ako znas uopste znacenje toga.
Svako ima pravo dati svoje misljenje,bilo to pohvala ili kritika.
Scripter Vladimir
5
Underboss
10. Maj 2019.
0, izvini, BackPlay mod! @Tebrex
Nikola4
4
Made Man
10. Maj 2019.
Cobraâ„¢ wrote on May 10, 2019, 3:28 pm:
Ja i jos par likova Action Gaming smo otvarali 2016 godine nekako u Septembru,ali ja sam ponovo dobio volju da otvorim server i oni su mi "poklonili"to ime i ja ne dopustam da ga niko ne koristi jer je to moje ime btw ja sam cak i tada skriptao za taj server tkd. moglo bi se reci da je to moje ime.
Ajde da kažemo, ukrao sam ti bio ime, posle mene ti je ukrao i joÅ¡ jedan lik a ovde je već i objavljen AG mod neki, heh, lopov sam ☹️
FunnyGamingDay - FGD
6
OG Legend
🔥3
10. Maj 2019.
Plače mi se zbog ovoga 🙄 ...

Former SA:MP server developer

Founder @ cyformat.rs

Ninja
5
Underboss
10. Maj 2019.
Slike stavi sa moda a ne sa BP joj  🙄 🙄
Paunovicc Mapper
4
Enforcer
10. Maj 2019.
.
Paunovicc Mapper
4
Enforcer
11. Maj 2019.
wanabe skripter :,Bug je zato sto nema pickupa u pd?,pa mozda nije kreirano?

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili na ovu temu.

Prijava

© 2026 SmartShark. All rights reserved.

Powered by Momentum|v2026.3.001 Alpha