Početna
Forum
Pretraga
Ostalo
Prijava
Registracija
Forum
Pomoć
Server
[Pomoc] kako prebaciti filescripu u mod scriptu
[Pomoc] kako prebaciti filescripu u mod scriptu
Započeo
Lexa
•
2. Dec. 2012.
•
Zaključano
583
pregleda
2
postova
6
Lexa
Shot Caller
Aktivan Član
48
/ 250 XP
🌱
Početnik
(0)
128
Postovi:
58
Teme:
Pridružio se:
Jun 2012
2. Dec. 2012.
#1
Treba mi tut kako prebaciti filescripu u mod scriptu.Ne znam gdje da postam topa sam ovdje.
5
Danijel96.pwn
Kingpin
Novi Član
240
/ 250 XP
🌱
Početnik
(0)
1,110
Postovi:
82
Teme:
Pridružio se:
Jun 2011
3. Dec. 2012.
#2
Lock, pogresan pdf
Morate biti prijavljeni da biste odgovorili na ovu temu.
Prijava