Skripta koju koristim:UnderPoint
Detaljan opis problema😛a ovako imam problem kad udem na DEBUG GTA i nadem di zelim spawn odem u Documents->GTA San Andreas User Files->SAMP->savedpositions-> nadem te kodove kopiram samo x,y,z nadem u skripti "SetPlayerPos" i stavim taj svoj kod i compile i sve bude kako treba, udem u ig i spawna me di nebi trebalo!
Dio skripte://
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno)://
Spawn
455
pregleda
4
postova
Administrator
🔥158
Aktivan Član
389 / 500 XP
📘Učenik(47)
🏆
🔥
🔰
2,737
Postovi:
151
Teme:
Pridružio se:Jul 2011
🔥158dana
Morate biti prijavljeni da biste odgovorili na ovu temu.
Prijava
