[POMOC]PlayAudioStreamForPlayer

Započeo PROXY
22. Dec. 2015. Zaključano
339
pregleda
7
postova
Serano
4
Enforcer
22. Dec. 2015.
Skripta koju koristim😮d 0
Detaljan opis problema:Koji god link da pustim preko PlayAudioStreamForPlayer on se ne cuje, kao da ga ne iscitava, da li ste imali slican problem?
Dio skripte://
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):
Jethro G.
5
Shot Caller
22. Dec. 2015.
Jesi prvo link uplodao na neki uploder? (Kiwi6 ja koristim).

Kad uplodas izbaci ti link i taj link stavis na PlayAudioStreamForPlayer
Serano
4
Enforcer
22. Dec. 2015.
Na koji god sajt da sam uploadovao nije htelo, pokusao sam i kiwi i dropbox , mediafire, soundcloud itd itd
Jethro G.
5
Shot Caller
22. Dec. 2015.
Nije htjelo upload ili nije htjelo ig pokrenuti pjesmu?
Serano
4
Enforcer
22. Dec. 2015.
Ig, tacno kao da je smanjena muzika u opcijama 🙂
Jethro G.
5
Shot Caller
22. Dec. 2015.
Nekada kiwi6 ne zeli uopce da reagira.. Probaj pjesmu koju sam ti ja na pm poslao.... Ako ne radi onda mi daj sta ti izbaci kad kucas /audiomsg pa pokrenes pjesmu
Serano
4
Enforcer
22. Dec. 2015.
resio sam 🙂

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili na ovu temu.

Prijava

© 2026 SmartShark. All rights reserved.

Powered by Momentum|v2026.3.001 Alpha