[POMOC] HITNO !!! molim vas
592
pregleda
5
postova
Godfather
🔥126
Aktivan Član
85 / 250 XP
🌱Početnik(0)
2,228
Postovi:
120
Teme:
Pridružio se:Nov. 2011
🔥126dana
26. Dec. 2011.
E ovako imao sam server na 0.3c verziju rekao sam hosterima da mi prebace na 0.3d verziju server mi radi sve je ok samo sto kad otvorim kapiju prije na 0.3c se normalno otvore ali ovdje mi se okrenu i stanu na serdinu mozeteli mi pomoci molim vas !!! zahvaljujem se unaprijed ....
"All code is guilty until proven innocent."
Morate biti prijavljeni da biste odgovorili na ovu temu.
Prijava
