Problem: Kako da u potpunosti uklonim ono dugme SPAWN kad se igrac connectuje ?
Slika ili video problema: https://imgur.com/a/sjqrJOt
Napomena: Moze neko pomoci ? 😄 😄
Pomoc hitno !
517
pregleda
5
postova
9. Apr. 2019.
9. Apr. 2019.
public OnPlayerConnect(playerid)
{
TogglePlayerSpectating(playerid,1);
return 1;
}Kada želiÅ¡ spawnati igraÄa samo ti treba ova linija:
TogglePlayerSpectating(playerid,0);Zato što će se OnPlayerSpawn callback automatski zvati iza nje.
Sve ostale "opcije" onda riješavaš u tom callbacku.
9. Apr. 2019.
geforce-samp wrote on April 9, 2019, 12:20 pm:
public OnPlayerConnect(playerid)
{
TogglePlayerSpectating(playerid,1);
return 1;
}Kada želiÅ¡ spawnati igraÄa samo ti treba ova linija:
TogglePlayerSpectating(playerid,0);Zato što će se OnPlayerSpawn callback automatski zvati iza nje.
Sve ostale "opcije" onda riješavaš u tom callbacku.
Toggle ti odledjuje igraca dok zaledjuje. Ide obrnuto.
Imas mali milion tutova po google, trazi malo.
Former SA:MP server developer
Founder @ cyformat.rs
9. Apr. 2019.
Vasicu omasio si univerzum, proÄitaj Å¡ta je napisao dok ne shvatiÅ¡, ovo uopÅ¡te nije controllable nego spectating...
Morate biti prijavljeni da biste odgovorili na ovu temu.
Prijava
