[POMOC] Camera

Započeo Obrisan korisnik
11. Avg. 2013. Zaključano
179
pregleda
3
postova
Deleted User
Obrisan korisnik
11. Avg. 2013.
Skripta: moja od 0
Opis problema: hocu da napravim da mogu gledat iz prvog lica znaci kad hodam da vidim noge ako me shvatate ili kada vozim da vidim volan?? hitno
Dio skripte: dacu sta treba
Faris_Farkias
7
Godfather
🔥124
11. Avg. 2013.
lave to ti je mod, koristim ga ja, ako ti bude trebao javi mi se na PM daću ti link.

"All code is guilty until proven innocent."

Wucha
5
Underboss
12. Avg. 2013.
Postoji i FS za to ,proguglaj

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili na ovu temu.

Prijava

© 2026 SmartShark. All rights reserved.

Powered by Momentum|v2026.3.001 Alpha