Problem(error/warning):Ne mogu da nadjem podforum za to ali krenuo sam praviti texdraw i kako da stavim kao onaj dolar i onu zlatnu polugu ako znate na sta mislim,jos jednom kazem ne mogu naci podfourm za ovo...
Dio skripte:
Debug iz server_log(ukoliko je u pitanju crashanje servera - crashdetect log): //
Slika/video ingame problema(obavezno ako je ingame problem): //
Pomoc
491
pregleda
6
postova
18. Mar. 2020.
Milos3311 wrote on March 18, 2020, 7:18 pm:
Problem(error/warning):Ne mogu da nadjem podforum za to ali krenuo sam praviti texdraw i kako da stavim kao onaj dolar i onu zlatnu polugu ako znate na sta mislim,jos jednom kazem ne mogu naci podfourm za ovo...
Dio skripte:
Debug iz server_log(ukoliko je u pitanju crashanje servera - crashdetect log): //
Slika/video ingame problema(obavezno ako je ingame problem): //
Dio skripte:
Debug iz server_log(ukoliko je u pitanju crashanje servera - crashdetect log): //
Slika/video ingame problema(obavezno ako je ingame problem): //
napravis object textdraw i postavis objekte
dolar 1274
zlatna poluga 19941
graph designer
Morate biti prijavljeni da biste odgovorili na ovu temu.
Prijava


