Skripta koju koristim : od 0
Opis problema : pa eto i nije problem vec me zanima vase misljenje. Dakle pravim skriptu pdjeljenu na module, pa se pitam da li je ipak bolje da sve pravim u mainu ili ipak da nastavim sa modulima? 🙄
Dio skripte : //
Slika/Video : //
Modularna skripta
620
pregleda
6
postova
25. Jul 2019.
Moduli su ti za jednostavno prebacijvanje sistema u drugi mod,za niceg vise,odprilike
graph designer
Morate biti prijavljeni da biste odgovorili na ovu temu.
Prijava
