Pitanje/savjet: problem oko animacija
Opširnije:trebam pomoć oko animacija ubacim filterskriptu u folder gdje treba i da bude, i sve se pokrene, server učitaje filterskriptu ali komande ne rade ingame
Dodatno: Ako je neko voljan da pomogne neka piše ovdje nekome drugome će isto zatrebati, hvala unaprijed 🙂
Animacije
337
pregleda
2
postova
24. Apr. 2022.
OG Legend
🔥3
Aktivan Član
70 / 250 XP
🌱Početnik(2)
⚡
🏆
👥
3,781
Postovi:
192
Teme:
Pridružio se:Jan. 2017
🔥3dana
24. Apr. 2022.
Proveri koji proces komandi koristis, zatim promeni format komandi koji se nalazi u filterskripti u format koji ti koristis u main modu.
Former SA:MP server developer
Founder @ cyformat.rs
Morate biti prijavljeni da biste odgovorili na ovu temu.
Prijava
