Zanima me vase misljenje u vezi ovoga.
Ceo svet koristi 0.3.DL kao verziju servera i koristi njene karakteristike, a svi balkanci jos uvek stoje na 0.3.7-R2..
Ajmo jednom biti normalni i unaprediti se kao ceo svet.
Samo vam jedno pitanje postavljam.
ZASTO NE 0.3.DL?
ZASTO NE 0.3.DL?
580
pregleda
2
postova
OG Legend
🔥3
Aktivan Član
70 / 250 XP
🌱Početnik(2)
⚡
🏆
👥
3,781
Postovi:
192
Teme:
Pridružio se:Jan. 2017
🔥3dana
19. Jun 2022.
Former SA:MP server developer
Founder @ cyformat.rs
Morate biti prijavljeni da biste odgovorili na ovu temu.
Prijava
