Tema je premeštena u Razgovor u vezi PAWN - skriptanja.
https://gtablkn.gg/forum/razgovor-u-vezi-pawn-skriptanja/ima-li-podrske
Komentar moderatora:
Budući da je ovo Offtopic, nemoj postavljati ništa vezano za SAMP. Tema je premeštena u odgovarajući podforum, koristeći prefiks "Pitanje/Savet".
PREMEŠTENA: Ima li podrske?
497
pregleda
1
postova
Morate biti prijavljeni da biste odgovorili na ovu temu.
Prijava
