Početna
Forum
Pretraga
Ostalo
Prijava
Registracija
Forum
Multimedija
[Slike] Balkan-Family
[Slike] Balkan-Family
Započeo
Troyanac
•
16. Apr. 2011.
•
Zaključano
2,094
pregleda
13
postova
4
Troyanac
Enforcer
Novi Član
90
/ 100 XP
🌱
Početnik
(0)
277
Postovi:
19
Teme:
Pridružio se:
Feb. 2011
16. Apr. 2011.
#1
Evo malo slika sa Balkan-Family-a:
Otvorenje:
Veceras, 20:00h
IP:
78.47.59.145:7778
Forum:
www.balkan-family.info
5
TiXoR_
Godfather
Novi Član
241
/ 250 XP
🌱
Početnik
(0)
2,248
Postovi:
66
Teme:
Pridružio se:
Mar. 2010
16. Apr. 2011.
#2
Lijepo!
Stvarno ste dosadni si Rol3play -.-
3
Scoffield
Hustler
Novi Član
40
/ 100 XP
🌱
Početnik
(0)
70
Postovi:
9
Teme:
Pridružio se:
Mar. 2011
16. Apr. 2011.
#3
Neznam sta ga otvarate svaki dan tako nikada necete uspeti!!
Treba se potruditi na otvaranju maxsimalno a onda ako nesto sjebete nema vracanja nego idete dalje!
4
Troyanac
Enforcer
Novi Član
90
/ 100 XP
🌱
Početnik
(0)
277
Postovi:
19
Teme:
Pridružio se:
Feb. 2011
16. Apr. 2011.
#4
Ovo su samo slike -.- Server je nesto bio ugasen pa za to vrijeme dodan novi house system, CO system, sistem razvaljivanja brave, novi spawn, i neke mape i bizevi. I zato pisem otvorenje veceras. Dok se zavrse ostali radovi otvorit ce se.
3
Scoffield
Hustler
Novi Član
40
/ 100 XP
🌱
Početnik
(0)
70
Postovi:
9
Teme:
Pridružio se:
Mar. 2011
16. Apr. 2011.
#5
Ok....srecno u svakom slucaju i ako vas ne razumijem al nmvze nadam se da cete uspeti imate dobar forum,mod al neumijete iskoristit..!!
Obrisan korisnik
16. Apr. 2011.
#6
Sretno, nije loše.
4
Michael!
Made Man
Novi Član
90
/ 100 XP
🌱
Početnik
(0)
493
Postovi:
25
Teme:
Pridružio se:
Okt. 2010
16. Apr. 2011.
#7
Opis=modern.
3
Al´ Capone
Hustler
Novi Član
40
/ 100 XP
🌱
Početnik
(0)
51
Postovi:
4
Teme:
Pridružio se:
Apr. 2011
16. Apr. 2011.
#8
opaa. stvarno si se potrudio
4
Troyanac
Enforcer
Novi Član
90
/ 100 XP
🌱
Početnik
(0)
277
Postovi:
19
Teme:
Pridružio se:
Feb. 2011
16. Apr. 2011.
#9
Michael.G wrote on April 16, 2011, 3:56 pm:
Opis=modern.
O cemu ti momak?
Obrisan korisnik
16. Apr. 2011.
#10
*
!ntex "#&% , ovo nije mjesto gdje se stavljaju opisi,imas
SAMP SERVER OGLASE
te tamo postaj.Ako se ovo ponovi,lockam temu i ide prijava SMODU!
@Michael
.G , bez svadje da nebi bilo prijava SMODU !!!
5
Hitman
Crime Lord
Novi Član
241
/ 250 XP
🌱
Početnik
(0)
985
Postovi:
63
Teme:
Pridružio se:
Feb. 2011
16. Apr. 2011.
#11
Slike su odliÄne,svaka Äast i sviÄ‘a mi se Å¡to si promjenio neke lokacije koje su na svakom serveru iste.
😄
4
[PG]Korda
Enforcer
Novi Član
90
/ 100 XP
🌱
Početnik
(0)
296
Postovi:
69
Teme:
Pridružio se:
Jan. 2011
19. Apr. 2011.
#12
Nije loÅ¡e uspit ce te, sretno 😉
Obrisan korisnik
19. Apr. 2011.
#13
Slike nisu lose.....Sve u svemu lijepo..
Morate biti prijavljeni da biste odgovorili na ovu temu.
Prijava