[ColdLife] REGISTER (Textdraw)
Započeo Obrisan korisnik
•27. Jun 2018.2,185
pregleda
16
postova
28. Jun 2018.
Bašovski wrote on June 28, 2018, 8:26 am:
Lijepo je, mada nisi trebao ubacivati rozu.
ÄŒekam ovakve komentare.. Ubacujem neÅ¡to da ga malo pokvari, da ne bude sve isto. 🙂
Morate biti prijavljeni da biste odgovorili na ovu temu.
Prijava
